HİZMETLER

 

3D PRINT MODELLER

Çeşitli tasarımcılar tarafından hazırlanmış modellerden seçilebilir. Hazır modellerden seçilen ürün istenilen ebat ve malzeme ile basılabilir.

Bazı tasarımlar isteğe göre ayrıca kişiselleştirilebilir özelliktedir. Kişiselleştirme özelliği kimi modellerde otomatik olarak uygulanırken kimilerinde modelleme işlemi gerekmektedir.

 

3D PRINT ÖZEL TASARIM KOLEKSİYONLAR

Tasarımcılara ait özel koleksiyonlardan limitli sayıda 3D baskı sistemidir. Farklı ebat ve malzeme seçenekleriyle baskı alınabilir. Her tasarımcıya ait koleksiyonlarda ürün ebat ve baskı adedi tasarımcı tarafından belirlenir.

Tasarımcı koleksiyonları takı, aksesuar gibi kullanılan modeller olabileceği gibi karakter bazlı uygulamalar veya kavramsal çalışmalar da olabilir.

 

3D MODELİNİ GÖNDER BASALIM

Kendi tasarımınız veya ihtiyaç duyduğunuz bir parçanın 3d modelini göndererek istenilen ebat ve renkte baskı alabilirsiniz. Amacınız kendi tasarımınız bir telefon kılıfı yapmak; özel bir ürün tasarımınızı basmak; sevdiklerinize eşsiz bir hediye oluşturmak; geliştirdiğiniz ürünün prototipini veya kalıbını üretmek olabilir.

Ayrıca 3d modelleme hizmeti almak istendiğinde bu konuda da destek verilir.

 

3D TARAMA & 3D PRINT

3 Boyutlu insan / obje tarama ve baskı projeleri kurumsal ölçekte etkinlik veya özel hizmet olarak uygulanmaktadır.

Tarama, model optimizasyonu ve baskı aşamalarından oluşan bir işlemden sonra taranan ürün / kişi modelinin tamamı veya kısmi baskısı alınabilir.

3D Print tarama modelleri basılırken istenilen renkte malzeme kullanılabileceği gibi baskı sonra özel boyama hizmeti de verilmektedir.

3D PRINT ÖZEL PROJELER

Kurumsal veya kişisel ölçekte 3d baskı işlemini içeren çeşitli projeler uygulanmaktadır.

Kurumsal logonun 3 boyutlu baskı haline getirilmesi, kurumsal ölçekte kişiselleştirilebilir promosyon, hediye veya kampanya projeleri, 3D Print oyun avatarları, 3D Print sanatsal projeler gibi çeşitli alanlarda projeler yürütülmektedir.

3D PRINTER SATIŞI

Açık kaynak ilkeleri ile 5 dakika tarafından tasarlanan 3d yazıcı modelimiz 3D-KURX özelleştirilebilir çeşitli kasa alternatifleri ile satışa sunulmaktadır.

FDM teknolojisi ile 3D Print işlemi yapan cihaz kurulumu ve teknik desteği ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Ayrıca global 3D Yazıcı markalar da portföyümüzde yer almaktadır.

3D PRINT DANIŞMANLIK

3D Print ile ilgili her konuda danışmanlık hizmeti verilmektedir.

3D model üretmek, hazır modeller veya kendi tasarımlarınız ile ilgili soru sormak, bir prototip birimi oluşturmak, tarama ve 3D Print uygulaması yapmak, 3D Printer konusunda bilgi almak, eğitim organizasyonu düzenlemek veya bir 3D Print projesi yaratmak istiyorsanız uzman ekibimiz size yardımcı olacaktır.

 

Her türlü projede fiyatlandırma için lütfen bizimle irtibata geçin: info@3dprintdunyasi.com

Bir cevap yazın