Genel

3dprintdunyasi.com nedir?

Özetle 3 boyutlu yazdırma teknolojisiyle yapılabilecek her şeyi size sunmayı hedefleyen bir kuruluşuz. Detaylı bilgi için sorularınızı bize info@3dprintdunyasi.com adresinden gönderebilirsiniz.

3dprint nedir?

3 boyutlu baskı bilgisayarınızda çeşitli programlar aracılığıyla (cad uygulamalar, Sketchup, Meshmixer, 3dstudio, Rhino, Catia, Blender, Dazstudio, Poser, vs) yarattığınız 3 boyutlu nesneleri elle tutulur objelere çevirmenizi sağlar.

Hazır tasarımlara nasıl ulaşabilirim?

3 boyutlu objeler tasarlamak yerine hazır tasarımları da bir altlık olarak kullanabilir veya bulduğunuz hazır tasarımları direk objelere çevirme yoluna gidebilirsiniz.

gibi siteleri inceleyebilirsiniz.

Aklımda bir şey var ama tasarım yapmayı bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Sitemiz bünyesindeki 3d tasarımcılar hayalinizi doğru anlattığınız takdirde size yardımcı olacaktır.

 

Modelini Gönder

Yaptığım modellerin baskıya hazır hale getirilmesi konusunda yardımcı olur musunuz?

Gönderdiğiniz dosyanın 3d Print için uygun halde olması veya o hale getirilmesi işleminin kontrolünü en kısa sürede yapıp size dönüş yapabiliyoruz. Gerektiğinde bu konuda da hizmet sunabiliyoruz.

Gönderdiğim model neye göre fiyatlandırılıyor?

Fiyatlandırma temel olarak hacme ve gramaja bağlı olarak yapılır. Bununla birlikte karmaşık modeller için ayrıca inceleme gerekir.

Hangi malzeme seçeneklerinden 3 boyutlu baskı hizmeti alabilirim?

Stl formatı temel baskı formatıdır. Bununla birlikte *.obj *.skp *.3ds *.max vs şeklinde pek çok formattan çevirme işlemi yapabilmekteyiz. (dosya çevirme işleminin herhangi bir kayba neden olup olmadığı görülmek amacıyla sizden teyit alınır)

Çıktı alabileceğim modelin boyutları hangi aralıkta olmalı?

25cmx20cmx15cm lik kutu içerisine sığan her model basılabilir. Bununla birlikte farklı ebatlar için çeşitli birleştirme tekniklerini uygulamaktayız.

 

Koleksiyon

3 boyutlu dijital tasarımla uğraşan bir sanatçıyım. Ürünlerimi burada satabilir miyim?

Evet. Kendinize özel koleksiyonlarınızı oluşturabilir. bunlar için kendi fiyatlarınızı belirleyebilirsiniz. Bunun için bizimle temasa geçip daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mevcut sanat eserleri için bir hizmetiniz var mı?

Evet. 3dpd sizin koleksiyonunuz tarama ve 3d baskıya hazır 3 boyutlu dosyalar haline getirme konusunda özel hizmet vermektedir. Bu konuda özellikle sizlere yardımcı olmak sitemizin temel amaçlarından biridir. Detaylı bilgi için sorularınızı bize info@3dprintdunyasi.com adresinden gönderebilirsiniz.

Kazandığım parayı bana ne zaman ve nasıl gönderiyorsunuz?

Hemen ve nakit olarak 🙂
Müşteri ödemesi hesabımıza geçer geçmez masraflar düşerek tarafınızdan bize bildirilen banka / paypal hesabınıza havale işlemi gerçekleştirilir. Günlük veya haftalık olarak değerlendirme yapmak hedefindeyiz. Desteğinizle bunu başarabileceğimizi biliyoruz.